Data si ora
Sala
Piesa
Autor
Regia
18-01-2018           ora 18.30 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE CRIMĂ ŞI PEDEAPSĂ după F.M. Dostoievski Yuri Kordonsky
19-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei RAŢA SĂLBATICĂ Henrik Ibsen Peter Kerek
20-01-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE TANGO Slawomir Mrozek

Masterclass Alexandru Darie şi Ştefan Caragiu

Regia Laura-Maria Vlad

20-01-2018           ora 20.00 Sala Liviu Ciulei Laborator ARLECHINO MOARE? Nikolai Evreinov Un atelier condus de Antoaneta Cojocaru
21-01-2018           ora 20.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE COADA Israel Horovitz Iarina Demian
21-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei RAŢA SĂLBATICĂ Henrik Ibsen Peter Kerek
23-01-2018           ora 20.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE COADA Israel Horovitz Iarina Demian
24-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Şerban
25-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Şerban
26-01-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE MĂSCĂRICIUL după A.P. Cehov Horaţiu Mălăele
26-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei ARTĂ Yasmina Reza Cristi Juncu
27-01-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE MĂSCĂRICIUL după A.P. Cehov Horaţiu Mălăele
27-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei MEŞTEŞUGUL VIEŢII Hanoch Levin Felix Alexa
28-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CĂSĂTORIA Gogol Yuri Kordonsky
1-02-2018           ora 20.00 Sala Liviu Ciulei Laborator ȘARPELE ÎN IARBĂ Alan Ayckbourn Emil Hoștină
1-02-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE TANGO Slawomir Mrozek

Masterclass Alexandru Darie şi Ştefan Caragiu

Regia Laura-Maria Vlad

2-02-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei MEŞTEŞUGUL VIEŢII Hanoch Levin Felix Alexa
2-02-2018           ora 20.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE GIGEL Alexandru Popa Vlad Zamfirescu
3-02-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei PE LACUL AURIU Ernest Thompson Dinu Cernescu
4-02-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei OBICEIURI NECURATE Tom Smith Mihai Constantin
4-02-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE OSPĂȚUL DE PIATRĂ după Moliere

Masterclass Alexandru Darie şi Ştefan Caragiu

Regia Ana Ioana Macaria

6-02-2018           ora 20.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE COADA Israel Horovitz Iarina Demian
7-02-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE SCAUNELE Eugene Ionesco Felix Alexa
8-02-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CĂSĂTORIA Gogol Yuri Kordonsky
8-02-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE INCENDII Wajdi Mouawad Irina Alexandra Banea
9-02-2018           ora 20.00 Sala Liviu Ciulei Laborator ARLECHINO MOARE? Nikolai Evreinov Un atelier condus de Antoaneta Cojocaru
9-02-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE CONVERSAŢIE DUPĂ ÎNMORMÂNTARE Yasmina Reza Alexandru Darie
10-02-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Şerban
10-02-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE MĂSCĂRICIUL A.P. Cehov Horaţiu Mălăele
11-02-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Şerban
11-02-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE MĂSCĂRICIUL A.P. Cehov Horaţiu Mălăele
14-02-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Şerban
15-02-2018           ora 20.00 Sala Liviu Ciulei Laborator BEFORE BREAKFAST Eugene O'Neill Popescu
15-02-2018           ora 18.30 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE CRIMĂ ŞI PEDEAPSĂ F.M. Dostoievski Yuri Kordonsky
16-02-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei RAŢA SĂLBATICĂ Henrik Ibsen Peter Kerek
16-02-2018           ora 18.30 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE CRIMĂ ŞI PEDEAPSĂ F.M. Dostoievski Yuri Kordonsky
17-02-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei RAŢA SĂLBATICĂ Henrik Ibsen Peter Kerek
18-02-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei ARTĂ Yasmina Reza Cristi Juncu
18-02-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE MĂSCĂRICIUL A.P. Cehov Horaţiu Mălăele