Data si ora
Sala
Piesa
Autor
Regia
28-04-2017 ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Şerban
29-04-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE TANGO Slawomir Mrozek Laura Maria Vlad
30-04-2017 ora 19.00 Sala Liviu Ciulei ARTĂ Yasmina Reza Cristi Juncu
4-05-2017 ora 21.00 Sala Liviu Ciulei MECANICA INIMII Mathias Malzieu Chris Simion
4-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu

PE LACUL AURIU

AVANPREMIERĂ

Ernest Thompson Dinu Cernescu
5-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu

PE LACUL AURIU

AVANPREMIERĂ

Ernest Thompson Dinu Cernescu
6-05-2017 ora 19.00 Sala Liviu Ciulei

CĂSĂTORIA

Spectacol reprogramat din data de 5 mai

Gogol Yuri Kordonsky
7-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu

PE LACUL AURIU

AVANPREMIERĂ

Ernest Thompson Dinu Cernescu
7-05-2017 ora 19.00 Sala Liviu Ciulei ARTĂ Yasmina Reza Cristi Juncu
10-05-2017 ora 21.00 Sala Liviu Ciulei

MAITREYI

Spectacol reprogramat din data de 6 mai

Mircea Eliade Chris Simion
10-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu MACBETH William Shakespeare Michal Docekal
11-05-2017 ora 20.00 Sala Liviu Ciulei LABORATOR ŞARPELE ÎN IARBĂ Alan Ayckbourn Emil Hoştină
12-05-2017 ora 19.00 Sala Liviu Ciulei LA GRANDE MAGIA Eduardo De Filippo Elie Malka
13-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu MĂSCĂRICIUL A. P. Cehov Horaţiu Mălăele
14-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu SCAUNELE Eugene Ionesco Felix Alexa
14-05-2017 ora 19.00 Sala Liviu Ciulei RAŢA SĂLBATICĂ Henrik Ibsen Peter Kerek
15-05-2017 Sala Liviu Ciulei Festivalul National de Arte pentru Liceeni "Florian Pittis" editia a X-a    
16-05-2017 ora 20.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE COADA Israel Horovitz Iarina Demian
16-05-2017 Sala Liviu Ciulei Festivalul National de Arte pentru Liceeni "Florian Pittis" editia a X-a    
17-05-2017 ora 20.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE COADA Israel Horovitz Iarina Demian
17-05-2017 Sala Liviu Ciulei Festivalul National de Arte pentru Liceeni "Florian Pittis" editia a X-a    
18-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu OMUL CEL BUN DIN SECIUAN Bertolt Brecht Andrei Şerban
19-05-2017 ora 20.00 Sala Liviu Ciulei LABORATOR DUMNEZEU IUBEŞTE Zlata Demina Ioana Petre
19-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu MĂSCĂRICIUL A. P. Cehov Horaţiu Mălăele
20-05-2017 ora 19.00 Sala Liviu Ciulei RAŢA SĂLBATICĂ Henrik Ibsen Peter Kerek
20-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu

PE LACUL AURIU

PREMIERĂ

Ernest Thompson Dinu Cernescu
21-05-2017 ora 19.00 Sala Liviu Ciulei MEŞTEŞGUL VIEŢII Hanoch Levin Felix Alexa
21-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu

PE LACUL AURIU

PREMIERĂ

Ernest Thompson Dinu Cernescu
24-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu MARMURĂ Iosif Brodsky Yuri Kordonsky
25-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu MARMURĂ Iosif Brodsky Yuri Kordonsky
26-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE INCENDII Wajdi Mouawad Irina Alexandra Banea
27-05-2017 ora 19.00 Sala Liviu Ciulei VOIAJUL DOMNULUI PERRICHON Eugene Labiche Dinu Cernescu
28-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu MACBETH William Shakespeare Michal Docekal
30-05-2017 ora 19.00 Sala Toma Caragiu MACBETH William Shakespeare Michal Docekal